PL EN

Dr n med.
Grażyna Bartnik

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam wieloletnią praktykę lekarską i bogate doświadczenie kliniczne zarówno w pracy z pacjentami...

więcej

O mnie

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam wieloletnią praktykę lekarską i bogate doświadczenie kliniczne zarówno w pracy z pacjentami laryngologicznymi, jak i audiologiczno-foniatrycznymi. Od 1997 r. pracując w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu (IFPS), zajmowałam się szczególnie pacjentami z szumami usznymi i innymi zaburzeniami słyszenia. Przez wiele lat, do połowy 2012 r. byłam kierownikiem jedynej w Polsce Kliniki Szumów Usznych w IFPS.

W tym czasie jako pracownik naukowy IFPS uczestniczyłam również w realizacji wielu projektów naukowo-badawczych z dziedziny patofizjologii słyszenia, szumów usznych i obniżonej tolerancji na dźwięki. Byłam wielokrotnie organizatorką specjalistycznych kursów dla lekarzy w Polsce oraz wykładowcą na Europejskim Kursie Szumów Usznych w Cambridge. Czynny udział w konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych oraz współpraca z wieloma ośrodkami naukowymi w świecie, przyczyniały się znacznie do pogłębiania i aktualizowania mojej wiedzy szczególnie w dziedzinie audiologii i w tematyce szumów usznych. Jestem autorką i współautorką ponad 80 publikacji medycznych, monografii i rozdziałów do książek o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Od prawie 17-tu lat zajmuję się pacjentami z szumami usznymi i rozumiem ich lepiej niż ktokolwiek inny. W diagnostyce i terapii tych osób wykorzystuję moje bogate doświadczenie i aktualne osiągnięcia światowej nauki w tej dziedzinie. Jestem bardzo szczęśliwa, gdy mogę pomóc choć jednej osobie więcej, a często trafiają do mnie rzeczywiście najtrudniejsze przypadki pacjentów z szumami usznymi czy nadwrażliwością słuchową.
Zapraszam również pod swoją opiekę zarówno dorosłych jak i dzieci z innymi problemami z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii.


Galeria zdjęć

galeria
galeria
galeria